0,00 Kč
0

O nás

Art cz Gallery vznikla jako samozřejmé vyústění mnohaletého působení Bohdany Klátilové v oblasti panenkového umění. Majitelka sama je autorkou řady uměleckých panenek a mnoha ocenění na mezinárodní umělecké scéně. Je majitelkou kreativního centra, jehož součástí je i první škola panenkového umění.Na české scéně se představila také jako výkonná ředitelka v Čechách ojedinělé mezinárodní výstavy Doll Prague. Díky svým mnohaletým aktivitám navázala velmi blízké kontakty se známými osobnostmi „panenkového světa", a to jak s TOP umělci, tak i sběrateli a galeristy z mnoha zemí Evropy, zemí Východu a také ze zámoří, především pak z USA. Z domácí české produkce se Art cz Gallery zaměřuje především na tradiční uměleckou tvorbu – autorské umělecké panenky a loutky ze dřeva.

Hlavním cílem Art cz Gallery je nabídnout všem zájemcům o panenkové umění široké portfolium umělecké produkce od TOP autorů jak ze Západu tak Východu. Výhodou Art cz Gallery je nejen možnost bezproblémového propojení dvou světů, ale také bezpečný nákup, stoprocentní záruka pravosti, snadný způsob komunikace a stabilita současné prodejní ceny.

 

Art cz Gallery se soustředí především na vysokou kvalitu nabídky a profesionální přístup k zákazníkovi. Přejeme si, aby naši klienti měli stoprocentní jistotu dobré investice.

S přáním všeho dobrého
Vaše Art cz Gallery

Art - Bohdana Klátilová
Business - Mirek Klátil
Marketing - Jakub Bareš